Išmanusis laikrodis S-Watch 8

1204065

Nauja prekė

59,99 €

-25,00 €

84,99 €

Apie prekę

Ištobulinto dizaino, funkcijų, programinės įrangos, išmanusis laikrodis S-Watch 8. Itin platus ekranas, 420x480 skiriamoji geba, todėl vaizdą laikrodyje matysite itin aiškiai ir ryškiai. Energijos taupymo režimas gali maksimaliai prailginti baterijos veikimo laiką.

Ypatybės:

Patogus valdymas – laikrodis su pilnai liečiamu ekranu, jo šonuose yra pasukamas mygtukas, kuris keičia laikrodžio ekrano užsklandas, varto puslapį.
Miego kokybės matuoklis – išmanusis laikrodis analizuoja miego kokybę, renka statistiką telefone.
Keičiamas laikrodžio dirželis – laikrodis su nuimamu dirželiu leis keisti laikrodžio įvaizdį ar nusidėvėjus dirželiams, juos pasikeisti.
Deguonies kiekio kraujyje matuoklis – išmatuoja deguonies prisotinimo lygį kraujyje.
Pulso matuoklis – laikrodis matuoja pulsą realiu laiku, statistika renkama telefone.
Priminimas gavus žinutę ar skambutį – laikrodis vibruos pranešdamas, kad gavote pranešimą (SMS, Twitter, Facebook, WeChat, Skype, Viber) ar skambutį į telefoną.
Kontrolinis kraujospūdžio matuoklis – matuoja kraujo spaudimą realiu laiku.
Energijos taupymo režimas – išmanųjį laikrodį galite perjungti į energijos taupymo režimą, ekrane rodomas tik laikas, o tai maksimaliai padidina laikrodžio baterijos veikimo laiką.
Išmanusis nuotolinio valdymo pultas – laikrodyje integruotas išmanusis lustas, „Bluetooth“ perdavimas, kuris pagerina vizualinę patirtį žiūrint vaizdo įrašus.
Belaidis įkrovimas – laikrodis su belaidžiu įkrovimu užtikrina patogų įrenginio įkrovimą.
Multi-Sport režimai – laikrodis aprūpintas kelių sporto šakų režimais, kad atitiktų bet kokius jūsų poreikius, įskaitant ėjimą, bėgimą, alpinizmą, krepšinį, badmintoną, futbolą, jogą ir kt.
IP67 atsparumas vandeniui – laikrodis atsparus vandeniui, todėl galite nebijoti, kad laikrodis sušlaps lyjant lietui ar maudantis.
Patogus nešioti – laikrodžio dirželis pagamintas iš aukštos kokybės silikono, o aliuminis, plonas laikrodžio korpusas pasižymi išskirtiniu lengvumu – dėl šių savybių laikrodis puikiai prisitaikys prie riešo.

Specifikacijos:

Produkto pavadinimas: S-Watch 8
Ekrano dydis: 42,9x37,1x10,8 mm
Rezoliucija: 420x480
Suderinamumai: IOS, Android
Baterijos talpa: 200 mAh
Belaidis krovimas: iki 3 val.
Bluetooth: 5,2
Spalva: juoda, pilka, mėlyna, rožinė

Komplekte:

1 x Laikrodis
1 x Silikoninis dirželis
1 x Belaidis kroviklis