IŠMANIOSIOS APYRANKĖS

Išmaniosios apyrankės

Išmaniosios apyrankės – dažnai pastebimas, patogus ir naudingas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims. Išmanieji įrenginiai yra mūsų kiekvienos dienos palydovai, jų pagalba galime sekti savo intensyvų gyvenimo ritmą arba kaip tik jį padidinti. Išmanioji apyrankė gali skaičiuoti jūsų žingsnius, širdies darbą, informuoti api...

Išmaniosios apyrankės

Išmaniosios apyrankės – dažnai pastebimas, patogus ir naudingas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims. Išmanieji įrenginiai yra mūsų kiekvienos dienos palydovai, jų pagalba galime sekti savo intensyvų gyvenimo ritmą arba kaip tik jį padidinti. Išmanioji apyrankė gali skaičiuoti jūsų žingsnius, širdies darbą, informuoti apie įeinančius skambučius ar SMS pranešimus. Kaip išsirinkti labiausiai jums tinkančią išmaniąją apyrankę?

    • Kiekvienam besirengiančiam įsigyti išmaniąją apyrankę reikėtų apsvarstyti kokių funkcijų norėsite savo išmaniajame įrenginyje. Kadangi galima sutikti daug įvairių modelių labai skirtingomis kainomis, nuo apyrankės funkcionalumo, bei kokybės priklausys ir kaina.    • Išmaniosios apyrankės gali turėti daug skirtingų formų, bei daug skirtingų apyrankių (odinė, metalinė, silikoninė ir t.t.). Jei yra tokia galimybė pasimatuokite keletą skirtingų modelių ir pajauskite kurios formos ir kokia apyrankė jūsų rankai tinka labiausiai.    • Taip pat nepamirškite įsitikinti, kad išmanioji apyrankė sklandžiai veiks su jūsų turimu išmaniuoju telefonu. Kartais nutinka taip, kad apyrankė nesusisieja su telefonu arba praranda dalį savo funkcijų. Todėl nepamirškite pasitarti su specialistais.    • Sportinės išmaniosios apyrankės yra pamėgta tiek mėgėjų sportininkų, tiek profesionalų. Išmaniosios apyrankės, kurios bus naudojamos veikloje kuri turi didelį sąlyti su vandeniu (pvz.: plaukimas baseine, irklavimas ir t.t.), apyrankė turi būti itin atspari tiesioginiam vandeniui, bei pvz baseino cheminėms medžiagoms. Taigi, jei apyrankę naudosite išskirtinėmis sąlygomis (didelis šaltis ar karštis, didelis kontaktas su tiesioginiu vandeniu), būtinai apie tai informuokite jus konsultuojantį specialistą.  • Viena iš populiarių funkcijų yra širdies ritmo matuokliai. Ši funkcija itin aktuali tiems, kas veda aktyvų gyvenimo būdą, tačiau dažnai naudojama ir vyresnio amžiaus naudotojų. Išmanioji apyrankė gali sekti jūsų širdies ritmą, taip pat kai kurie modeliai turi ir kontrolinį spaudimo matuoklį. Tačiau atminkite, spaudimo matuoklis yra kontrolinis, todėl naudoti, kaip medicininį prietaisą tikrai nerekomenduojama.Mūsų parduotuvėje rasite daug įvairių išmaniųjų apyrankių modelių. Sunku išsirinkti? Skambinkite mūsų specialistams kurie padės jums išsirinkti būtent jums geriausiai tinkantį modelį. Taip pat kviečiame atvykti į mūsų salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Daugiau

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS Yra 10 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų