IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI

Išmanusis laikrodis

Išmanusis laikrodis - šiomis dienomis vis dažniau galima sutikti žmones, kurių rankas puošia ne tik dailus, tačiau ir naudingas aksesuaras. Išmanieji laikrodžiai tampa mūsų kiekvienos dienos palydovai, kurie mums padeda sekti mūsų gyvenimo ritmą: jie skaičiuoja žingsnius, matuoja širdies pulsą, kartais gali pakeisti net iš...

Išmanusis laikrodis

Išmanusis laikrodis - šiomis dienomis vis dažniau galima sutikti žmones, kurių rankas puošia ne tik dailus, tačiau ir naudingas aksesuaras. Išmanieji laikrodžiai tampa mūsų kiekvienos dienos palydovai, kurie mums padeda sekti mūsų gyvenimo ritmą: jie skaičiuoja žingsnius, matuoja širdies pulsą, kartais gali pakeisti net išmanųjį telefoną. Tačiau rinkoje galima sutikti begalę skirtingų modelių plačiame kainos diapazone, taigi kaip išsirinkti sau tinkamą?

  • Labai svarbu įsitikinti, kad turėsite galimybę sujungti išmanųjį laikrodį su išmaniuoju telefonu. Taip pat įsitikinkite, kad jūsų išsirinktas modelis veiks su jūsų telefonu.

  • Įvertinkite laikrodžio funkcijas ir apgalvokite ar jas planuojate išnaudoti, taip galėsite išsirinkti modelį, kuris pilnai atitiks jūsų poreikius.

  • Jeigu vedate aktyvų gyvenimo būdą ar sportuojate, tokiais atvejais mėgstami modeliai yra tie, kurie turi širdies ritmo matuoklius, jautresnius sensorius žingsnių skaičiavimui.

  • Dizainas. Skirtingi gamintojai, siūlo skirtingų dizainų modelius. Svarbu, kad išmanusis laikrodis būtų patogus, taigi pasimatuokite skirtingus modelius su skirtingomis apyrankėmis.

  • Atsparumas vandeniui. Jei jums aktualu atsparumas vandeniui, būtinai įsitikinkite, kad išmanusis laikrodis tokį turi. Konsultuodamiesi dėl laikrodžio įvardinkite, kiek tikėtina laikrodis gaus vandens: ar tai bus plaukiojimas baseine ar minimalus kiekis vandens plaunant rankas.

Kokios populiariausios išmaniųjų laikrodžių “Smartwatch” funkcijos?

  • Žingsniamatis – būtent ši funkcija yra labiausiai geidžiama. Su šia funkcija galėsite lengvai stebėti savo nueitus žingsnius bei atstumą. Taip pat galite nusistatyti savo dienos žingsnių normą ir laikrodis informuos, kuomet ją pasieksite. Taip pat išmanusis laikrodis gali skaičiuoti ir ėjimo metu sudegintas kalorijas.

  • Širdies ritmo matuoklis – ši funkcija padės stebėti širdies darbą dienos eigoje. Taip pat yra modelių, kurie matuoja ir kraujo spaudimą, tačiau atminkite, tai nėra medicininės paskirties prietaisas, todėl prieš vartodami medikamentus spaudimą pasitikrinkite su medicininiu prietaisu.

  • Telefono pranešimai – išmanusis laikrodis suporuotas su išmaniuoju telefonu, galės jums rodyti mobiliojo telefono pranešimus. Priklausomai nuo modelio, laikrodis gali rodyti facebook, mail, viber, whatsaap ir kitus pranešimus.

  • Atsiliepimas į skambučius ir žinučių rašymas – kai kurie modeliai turi funkcija, kurios pagalba galima atsiliepti į įeinančius skambučius, paskambinti ar atrašyti sms pranešimus.

Pas mus rasite daug skirtingų modelių išmaniųjų laikrodžių. Jei sunku apsispręsti galite susisiekti su UrmoKaina.lt specialistais, kurie padės išsirinkti būtent jums labiausiai tinkantį modelį.

Daugiau

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI Yra 14 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų