Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07

1204007

79,99 €

-15,00 €

94,99 €

Apie prekę

Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07 - laikrodis kuriuo galite sekti širdies darbo intensyvumą. Laikrodžiu galite sinchronizuoti žinutes su savo telefonu,  stebėti savo treniruočių intensyvumą. Sujungus bluetooth ryšiu ir sulaukus skambučio, nereikia ištraukti telefono iš kišenės, galite atsiliepti ir kalbėti tiesiogiai laikrodžiu. Laikrodžiu galite planuotis savo veiklą, kalendoriuje pasižymėjus svarbias datas ir joms išaušus, būsite informuotas. Su sportiniu žingsniamačiu galite peržiūrėti kiek žingsnių nuėjote ir pamatyti preliminariai sudegintų kalorijų kiekį. Laikrodyje galima peržiūrėti vaizdo įrašus.


Ypatybės:

Laikrodį galima naudoti autonominiu rėžimu - įdėjus sim kortelę galėsite tiesiogiai skambinti, atsiliepti ir rašyti žinutes.
Anti lost funkcija praneš jums, kuomet nutolsite nuo telefono.
Miego kokybės matuoklis - išmanusis laikrodis padės analizuoti jūsų miego kokybę.
Su žingsniamačiu - galėsite stebėti, kiek žingsnių buvo atlikta nustatytame laiko tarpe. 
Su pulso matuokliu - galėsite matyti savo širdies ritmo diagramą, jos plakimo intensyvumą.
Išmanusis laikrodis leis jums valdyti muziką telefone neištraukus telefono iš kišenės. Turi žadintuvo, kalendoriaus, priminimo funkcijas. Laikrodį galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą.
Prijungus laikrodį prie telefono, galėsite fotografuoti nuotoliniu atstumu.
Sujungus bevieliu "bluetooth" ryšiu su telefonu, laikrodyje galėsite skaityti ir rašyti žinutes, skambinti ir atsiliepti į skambučius.
 


Specifikacijos

Žingsniamatis
Pulso matuoklis
1.54 colio IPS 240x240 px ekranas
Muzikos grojimas ir valdymas
Adresų knyga
Išmatavimai 52x44x16 mm
Žadintuvas
Miegos kokybės matuoklis
Anti Lost funkcija padės jums nepamesti telefono ar laikrodžio taip pat apsaugo ir nuo vagystės!
Baterija 350 mAH
Atminties kortelė: 16GB TF (Max)

Komplekte:

Išmanusis laikrodis su apyranke
USB jungtis (kroviklis)
Instrukcija skaitmeniniu formatu (paspauskite nuorodą)
Garantija 12 mėn.

Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H07