Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04

1204444

139,99 €

-15,00 €

154,99 €

Apie prekę

 Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04 - vienas moderniausių išmaniųjų laikrodžių su android operacine sistema. Laikrodžiu galėsite skambinti, atsiliepti, rašyti žinutes, naudotis žemėlapiais, naršyti internete ir naudotis galybe įvairiausių funkcijų. Laikrodžio ekranas net 1.39 colių, dėl to  jo valdymas bus ne tik patogesnis bet galėsite žiūrėti ir įvairius vaizdo įrašus. Su didesnės talpos baterija išmaniuoju įrenginiu galėsite naudotis ilgiau. Laikrodyje įdiegtos sportinės programos, kaip žingsniamatis, kurio dėka galėsite matyti nueitų žingsnių kiekį, stebėti sudegintų kalorijų skaičių ir sekti savo progresą. Pulso matuoklis parodys jūsų širdies plakimo ritmą, galėsite paskirstyti krūvį fizinio aktyvumo metu. Su 2 MP aukštos kokybės kamera, kurios lęšiai gaminami Sony kompanijos,  galėsite įamžinti jums svarbius įvykius.

Ypatybės:


Autonominis laikrodis
- šiuo laikrodžiu galite naudotis kaip atskiru telefonu, įsidėjus Sim kortelę, skambinkite,rašykite ir naudokitės visomis telefono funkcijomis.
Anti lost funkcija praneš jums, kuomet nutolsite nuo telefono.
Su žingsniamačiu galėsite sekti nueitų žingsnių kiekį, pamatyti sudegintų kalorijų skaičių.

Laikrodis turi 2MP Sony  lęšio kamerą, kuria galima atlikti nuotraukas, taip pat peržiūrėti išsaugotas.
Išmanusis laikrodis leis jums valdyti muziką telefone neištraukus telefono iš kišenės. Turi žadintuvo, kalendoriaus, priminimo, skaičiuotuvo funkcijas.
GPS: Naudokitės žemėlapiais, matykite kur esate ir planuokitės savo keliones.
Wifi: prisijunkite prie wifi tinklo ir naršykite internete.
Orai - prisijunkite prie interneto ir pasitikrinkite kokie orai bus šią ar ateinančią dieną.

Specifikacijos

Ekranas 1.39 colio 400x400 pix
CPU: MTK6580 quad Core 1,3 GHZ
Sistema: Android 5.1

Ram ir atmintis: 4GB
Micro sim kortelė

Funkcijos: Žingsniamatis, GPS
2MPx kamera
Baterija: 450 mah.
 
GPS
Wifi
Orai

Komplekte:

Išmanusis laikrodis
Atsuktuvas
USB kroviklis
Apsauginis stiklas
Naudojimo instrukcija

Garantija 12 mėn.
Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04Išmanusis laikrodis su pulso matuokliu H04