Išmanusis laikrodis HL01

49,99 €

-20,00 €

69,99 €

Apie prekę

Išmanusis laikrodis HL01

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje ir Kaune
(kontaktai)

Išmanusis laikrodis HL01 - laikrodis kuriuo galite sekti savo miego kokybę. Laikrodį galite naudoti kaip begarsį žadintuvą. Sujungus bluetooth ryšiu išmanujį laikrodį su telefonu ir sulaukus skambučio ar žinutės laikrodis praneša jums apie tai vibracija. Su sportiniu žingsniamačiu galite peržiūrėti kiek žingsnių nuėjote ir pamatyti preliminariai sudegintų kalorijų kiekį. Laikrodis reaguoja į rankos judesius - galima naudoti kaip nuotolinį telefono fotoaparato pultelį.


Ypatybės:

Find band - funkcija padės lengviau rasti laikrodį namuose, telefonui nutolus nuo laikrodžio, laikrodis suvibruoja, o telefonas rodo pranešimą.
Miego kokybės matuoklis - miegant su laikrodžiu ant rankos per programėlę galėsite matyti kaip giliai ir kokybiškai miegojote.
Žingsniamatis - sujungus telefoną su laikrodžiu, telefone per programėlę galima sekti kiek žingsnių nuėjote.
Thermal analysis - reaguoja į jūsų kūno temperatūros pokyčius ir padeda tiksliau skaičiuoti sudeginamas kalorijas dienos metu.
Reaguoja į rankos judesius - prijungus laikrodį prie telefono, galėsite įsijungę telefone esanti fotoaparatą fotografuoti rankos judesiu.
Calls, SMS, WeChat, Facebook reminder - gavus pranešimą ar sulaukus skambučio į telefoną laikrodis vibruoja pranešdamas apie jį.
Nejudrumo priminimas - pagal nustatyta laiko tarpą laikrodis suvibruoja primindamas pajudėti, pasivaikščioti darbo metu.


Specifikacijos

Modelis: HL01
Mechanizmas: kvarcinis

Baterija: 230 mAh
Svoris: 60 g
Bluetooth: 4.0
Dydis: skersmuo 5 cm, storis 1,2 cm
Programėlė: Dayday band (nemokama).
Tinka visiems android ir Iphone telefonams.
Garantija 12mėn.

Komplekte:

1x Išmanusis laikrodis su apyranke
1x USB jungtis (kroviklis)

Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01
Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01Išmanusis laikrodis HL01